Opis oferty pracy:
Stokrotka Sp. z o.o. to spółka prowadząca detaliczną sprzedaż artykułów spożywczych w supermarketach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Jesteśmy nowoczesną firmą handlową zatrudniającą ponad 7200 osób, więcej informacji o firmie na stronie www.stokrotka.pl

W związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MENADŻER DS. POZYSKIWANIA NIERUCHOMOŚCI

woj. lubelskie

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało m.in.:
– wyszukiwanie i ocena lokalizacji pod supermarket Stokrotka,
– koordynowanie działań związanych z pozyskiwaniem nieruchomości,
– przygotowanie terenu/obiektu do inwestycji, prowadzenie negocjacji,
– współpraca z Centralą, z działami: inwestycji, prawnym, finansowym.

Nasze oczekiwania:
– ponad 1 rok doświadczenia w pracy związanej z pozyskiwaniem nieruchomości,
– znajomość rynku nieruchomości na terenie województwa lubelskiego,
– min. średnie wykształcenie,
– umiejętność analizowania dokumentów związanych z nieruchomościami,
– dyspozycyjność, mobilność,
– czynne prawo jazdy kat. B,
– zaangażowanie i konsekwencja w realizacji zamierzonych celów,
– znajomość obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:
– motywujące wynagrodzenie,
– niezbędne narzędzia pracy,
– ciekawą i dynamiczną pracę,
– samodzielne i ambitne zadania.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:praca@stokrotka.pl

w temacie wiadomości prosimy wpisać Nr Ref. MDE/04/Lublin

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031