Dzienne archiwum: 24 lipca 2014

ITC Spółka Akcyjna (www.itculture.eu) zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko Help Desk.

Zadania:
-wsparcie telefonicznie i zdalnie użytkowników,
-instalacja, konfiguracja i utrzymywanie bezawaryjnego działania serwerów i sieci komputerowej oraz rozwiązywanie bieżących problemów,
-opieka nad sprzętem komputerowym i oprogramowaniem,
-kontrola i przestrzeganie procedur.

Wymagania:
-wykształcenie o profilu informatycznym (ew. w trakcie nauki),
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem,
-bardzo dobra znajomość systemów MS Windows (obsługa i administracja) oraz pakietu aplikacji Microsoft,
-znajomość sieci komputerowych,
-umiejętność naprawy komputerów, okablowaniu, diagnozowaniu uszkodzeń,
-komunikatywność,
-umiejętność ustalania priorytetów i zdolności analityczne,
-reprezentatywność,
-wysoka kultura osobista,
-chęć rozwoju.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-niezbędne narzędzia pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-dostęp do innowacyjnej technologii oraz wsparcie doświadczonej kadry specjalistów,
-przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
-prace przy innowacyjnych projektach,
-pakiet socjalny [MultiSport, LuxMed, nauka języka angielskiego].

CV prosimy nadsyłać na adres hr@itculture.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i umieszczenie w bazie danych ITC . moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych, realizowanych przez ITC S.A. obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Jednocześnie potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie.”

Zatrudnimy dwóch operatorów maszyn numerycznych CNC (Centrum tokarsko-frezerskie Okuma Multus B400 C2000 oraz Centrum tokarskie HYUNDAI-KIA SKT-210SY). Od kandydatów oczekujemy:
znajomości rysunku technicznego, znajomości postaw i zasad programowania CAM, ogólnej wiedzy na temat obróbki skrawaniem z naciskiem na toczenie. Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres firmy dostępny na stronie internetowej: www.maszzap.com.pl , bądź drogą emailową: info@maszzap.com.pl

lipiec 2014
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031