Dzienne archiwum: 24 października 2014

Dla Naszego Klienta firmy zajmującej się systemami CRM, internetowymi systemami sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oraz analityką biznesową w zarządzaniu sieciami sprzedaży, poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:
Programista/tka PHP
Lokalizacja:Lublin
Wymagania:
bardzo dobra znajomość PHP 5
znajomość projektowania obiektowego
dobra znajomość języka SQL
znajomość HTML, JAvaScriptT, AJAX, CSS, jQuery
znajomość systemów bazodanowych MySQL, MS SQL Server
praca w systemach operacyjnych MS Windows oraz Linux
Zakres obowiązków:
tworzenie aplikacji webowych
projektowanie baz danych
obsługa i serwis istniejących wdrożeń
opracowywanie dokumentacjio do tworzonego oprogramowania
Klient oferuje:
możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w młodym, dynamicznym zespole
elastyczne godziny pracy
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysyłanie CV na adres: joanna.skokalska@lobohr.pl
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w wiadomości klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez agencję pracy Lobo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.”
Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Tytuł oferty pracy: Kierowca kat. D (Autobusy)

Nazwa kanału z ofertami pracy: Oferty pracy GazetaPraca.pl

Łącze do oferty pracy:

Opis kanału oferty pracy: Oferty pracy GazetaPraca.pl Lublin

październik 2014
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031