Dzienne archiwum: 15 lutego 2015

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy przedsiębiorczych i otwartych na rozwój osób do współpracy w woj. Lubelskim

Główne zadania:

– Zawieranie umów ubezpieczenia z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami;
– Powiększanie bazy klientów;
– Dopasowywanie produktów do oczekiwań i potrzeb klientów;
– Obsługa aktualnych klientów;
– Realizacja celów sprzedażowych;
– Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami poprzez dobór najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych;

Oczekujemy:

– Wykształcenie minimum średnie;
– Umiejętności sprzedażowe;
– Komunikatywność i łatwość w nawiązywanych kontaktach
– Zaangażowanie w pracę i wytrwałość w realizacji założonych celów;
– Wysoka kultura osobista;
– Samodzielność w działaniu;
– Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej, albo poszerzenia obecnej
– Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– System wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych prowizjach, premiach, konkursach itp. ;
– Dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 18 miesiącach pracy;
– Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
– Przyjazną atmosferę pracy;
– Pakiet szkoleń i wsparcie merytoryczne;
– Szeroki wachlarz oferowanych produktów ubezpieczeniowych i finansowych;
– Możliwość awansu w krótkim czasie;
– Elastyczne godziny pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres pjonakbiz@gmail.com.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

luty 2015
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728