Dzienne archiwum: 21 kwietnia 2015

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Producent oprogramowania oraz specjalistycznych systemów IT poszukuje kandydatów na stanowisko:
Młodszy programista
Nr ref.: JPr/Lub/15
Miejsce pracy: LUBLIN
Obowiązki:
• Analiza wymagań funkcjonalnych
• Projektowanie rozwiązań w oparciu o wymagania klienta
• Implementacja rozwiązań w systemach typu Front-End, Back-Office
• Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe – również studenci
• Znajomość języka Java w wersji 1.6+
• Mile widziane doświadczenie zawodowe lub praktyki programistyczne
• Znajomość UML, XML, wzorców projektowych
• Znajomość JEE lub technologii pokrewnych, w tym JSF, JPA lub Hibernate, biblioteki komponentów (Primefaces lub podobne)
• Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, PostgreSQL lub MySQL)
• Doświadczenie w systemach klasy Enterprise z serwerami aplikacyjnymi (JBoss lub inne)
• znajomość j. angielskiego min. na poziomie analizy dokumentacji technicznej
• kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
• pasja i otwartość na nowe doświadczenia oraz technologie

Oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
• Szkolenia
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Oferta dot. pracy stałej.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego : katarzyna.cwalina@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Stokrotka Sp. z o.o. – jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od 1994r. Mamy sieć ponad 250 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne. Zatrudniamy ponad 7000 osób (w centrali w Lublinie ponad 400) i nadal dynamicznie się rozwijamy. Stawiamy na wartości, które określają nas i naszych pracowników jako zgrany zespół mający wspólny cel. Więcej o nas na www.stokrotka.pl

Zapraszamy do udziału w rekrutacji do XI EDYCJI
płatnych praktyk wakacyjnych w centrali firmy – W LUBLINIE.

PŁATNE PRAKTYKI WAKACYJNE – LETNIA SZKOŁA MENADŻERA

Jeśli możesz o sobie powiedzieć:

– STUDIUJĘ NA III, IV LUB V ROKU
– CHCĘ ZDOBYWAĆ DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
– UMIEM ANALIZOWAĆ DANE I WYCIĄGAĆ WNIOSKI
– OBSERWUJĘ CO SIĘ DZIEJE W BIZNESIE
– ŁATWO NAWIĄZUJĘ KONTAKTY

SPRAWDŹ SIĘ W BIZNESIE!

Wybierz dział
• DZIAŁ HANDLOWY
• DZIAŁ MARKETINGU lub
• DZIAŁ LOGISTYKI

Podejmij wyzwanie
• PROJEKT DO REALIZACJI
• SZKOLENIA WEWNĘTRZNE
• OPIEKUN MERYTORYCZNY
• UMOWA + STYPENDIUM
• ŚWIETNA ATMOSFERA 🙂

Prześlij swoje CV na adres: praca@stokrotka.pl – w tytule maila wpisz LSM + Nazwa Działu

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest „Stokrotka” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin). Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Jednocześnie informujemy, że bez poniższego oświadczenia Pan/Pana aplikacja nie będzie rozpatrywana.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Stokrotka” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (adres: ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin) w celu wykorzystania ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Stokrotka spółka z o.o., zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182).

kwiecień 2015
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930