Dzienne archiwum: 21 maja 2015

Tytuł oferty pracy: asystent/-ka (lubelskie)

Nazwa kanału z ofertami pracy: Praca | Oferty pracy Lublin | infoPraca

Łącze do oferty pracy:

Opis kanału oferty pracy: praca, oferty pracy – szukaj pracy w Polska – infoPraca

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Aktualnie dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

pracownik produkcji
Miejsce pracy: Parczew

Obowiązki:
-prace produkcyjne

Oferujemy: Wymagania
– stawkę godzinową
– umowę o pracę tymczasową
– wszystkie świadczenia w pełnej wysokości ( ZUS, urlop, itp)

Wymagania:
– dyspozycyjność – praca 3 zmianowa
– duża motywacja do pracy
Cv na Aneta.saniewska@randstad.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

maj 2015
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031