Dzienne archiwum: 8 lipca 2015

Firma konsultingowa prowadzi rekrutację na rzecz nowej sieci punktów optycznych- firmy Eyelab, której celem jest wprowadzanie na rynek szerokiego asortymentu produktów z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. W związku z prężnym rozwojem marki poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
• Sprzedaż produktów optycznych oraz akcesoriów
• Dbałość o ekspozycję
• Doradzanie klientom w wyborze produktów
• Kompleksowa obsługi zamówień na linii klient – dostawca
• Realizacja planów jakościowych i ilościowych firmy
• Dbałość o utrzymywanie zapasów oraz przyjmowanie dostaw
• Obsługa posprzedażowa / reklamacje
• Sporządzanie raportów kasowych
• Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta

Wymagania:
• Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów optycznych
• Wykształcenie min. średnie
• Obsługa aparatury optycznej (Dioptromierz i Pupilometr)
• Umiejętność nawiązywania relacji z klientem
• Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
• Znajomość języków (angielski, niemiecki) będzie dodatkowym atutem

Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szkolenia podnoszące kompetencje personelu
• Pakiet socjalny dla personelu
• Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem motywacyjnym
• Praca w dynamicznym i doświadczonym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: oliwia.lopusiewicz@touchpoint.pl w tytule maila wpisując: SO/ Lublin

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłane aplikacje nie podlegają zwrotowi.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Touch Point Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

lipiec 2015
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031