Dzienne archiwum: 2 września 2015

Wymagania:

Posiadanie konta na allegro
Znajomość w obsłudze komputera
Dyspozycyjność
Dobra organizacja wlasnej pracy
Obowiązki:

wystawienie przedmiotów
obsługa aukcji
obsluga finansowa
kontakt mailowy
szukanie potrzeb klientow
Oferujemy:

Mozliwosc podpisania umowy o prace.
Mozliwosc awansu
zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie
atrakcyjne wynagrodzenie (1000zl podstawy + prowizje w okresie probnym)
praca w firmie wschodzacej na rynek polski
bardzo elastyczne godziny pracy.

Zgoszenia prosze kierowac na adres taniekupowanie@redchan.it

Tytuł oferty pracy: Account assistant/Specjalista ds. testów i wdrożeń. (lubelskie)

Nazwa kanału z ofertami pracy: Praca | Oferty pracy Lublin | infoPraca

Łącze do oferty pracy:

Opis kanału oferty pracy: praca, oferty pracy – szukaj pracy w Polska – infoPraca

wrzesień 2015
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930