Dzienne archiwum: 4 maja 2016

Poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
-prowadzenie rozmów wychodzących do obecnych lub nowych klientów sieci Orange oraz propozycja sprzedaży nowej / do sprzedaży kolejnej / lub przeniesienie kontaktu z innej sieci

JEŻELI:
– chcesz aby praca stała się Twoja pasją
– chcesz każdego dnia przychodzić do niej z uśmiechem
– poszukujesz stabilnej i ciekawej pracy
– jesteś dyspozycyjna/y w godzinach 8:00-20:30
– sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się obsługi nowych programów
– lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywna/y i pozytywnie nastawiona/y do Klienta
– masz motywację do pracy i rozwoju zawodowego
– nie posiadasz doświadczenia

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

PROPONUJEMY TOBIE:
– umowę zlecenie
– stałe wynagrodzenie 7,50 zł/h (netto) plus atrakcyjne premie
– profesjonalne szkolenie wstępne (produktowe i sprzedażowe)
– elastyczny grafik dopasowany do Twoich zajęć
– przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju
– wysoki komfort pracy oraz kameralne warunki
– praca w ścisłym centrum Lublina, ul. Świętoduska
– ciekawe konkursy
– wsparcie ekspertów w każdym etapie pracy

NIE CZEKAJ, WYŚLIJ SWOJE CV JUŻ DZISIAJ na adres: rekrutacja@pik-sell.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926).”

Mały Geniusz to innowacyjna wizja edukacji w Polsce. Naszą misją jest stwarzanie dzieciom warunków do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Uczymy kreatywnego myślenia, samodzielności i budzimy w dzieciach głód wiedzy. Aktualnie poszukujemy kandydatów na wychowawcę dzieci w Klubie Małego Geniusza podczas wakacji w systemie zmianowym od 27 czerwca do 26 sierpnia. Godziny pracy od 7.30 do 18.30, od poniedziałku do piątku.

Poszukujemy:
Studentów z doświadczeniem pedagogicznym lub wychowawców kolonijnych posiadających ważną książeczkę sanepidowską
Lubiących pracę z dziećmi
Kreatywnych inspiratorów
Potrafiących pracować w zespole
Odpowiedzialnych
Sumiennych
Punktualnych

Obowiązki:
Dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci
Opieka nad grupą
Organizacja ciekawych zajęć

Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy
Pracę w młodym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie
Lunch w trakcie pracy
Możliwość projektowania własnych zajęć
Szkolenie wstępne
Możliwość awansu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja-lublin@malygeniusz.org, w tytule maila wpisując nr referencyjny W/2016L/023.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

maj 2016
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031