Dzienne archiwum: 6 września 2016

Naszym Klientem jest jedna z najlepszych piekarni w Lublinie, o długoletniej tradycji i rozpoznawalnej marce wśród Klientów. W związku z rozwojem Firmy poszukujemy pracowników na stanowiska:

PIEKARZ I POMOCNIK PIEKARZA

Zakres obowiązków:
• praca przy produkcji pieczywa, przygotowywanie ciast do wypieku chleba i pieczenia,
• obsługa pieca i maszyn piekarniczych,
• przestrzeganie receptur produkowanych wyrobów

Oczekujemy:
• doświadczenie w pracy piekarza lub pomocnika piekarza jest wymagane,
• mile widziane wykształcenie kierunkowe,
• dyspozycyjność, punktualność i chęć podjęcia pracy,
• dobra organizacja pracy, sumienność.

Oferujemy:
• umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie!
• pracę w milej atmosferze,
• stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie z tradycjami.

Prosimy o przesyłanie CV na adres:

piekarz@bkmc.com.pl

lub kontakt z naszym biurem:

HRM Point Sp. z o.o.
ul. Wojciechowska 5A, 20-704 Lublin
tel.: +81 46 20 444

Agencja Zatrudnienia – Certyfikat nr 13720

wrzesień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930