Dzienne archiwum: 10 października 2016

Tytuł oferty pracy: Programista AX

Nazwa kanału z ofertami pracy: Oferty pracy GazetaPraca.pl

Łącze do oferty pracy:

Opis kanału oferty pracy: Oferty pracy GazetaPraca.pl Lublin

Polska firma działająca w branży szkoleń, poszukuje do pracy dodatkowej w weekendy kandydatów na stanowisko „Reprezentant”

Zakres obowiązków:
– prowadzenie umówionych spotkań edukacyjnych z dziećmi i rodzicami
– raportowanie

Wymagania:
– dyspozycyjność w soboty i niedzielę
– doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta-min. 1 rok
– komunikatywność
– chęci do pracy
– punktualność i odpowiedzialność

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umówione spotkania
– szkolenia przygotowujące do pracy
– zwrot kosztów
– możliwości rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: praca.lublin@onet.eu z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Tytuł oferty pracy: Menedżera ds. pozyskiwania stacji paliw

Nazwa kanału z ofertami pracy: Praca lubelskie, – oferty pracy z Pracuj.pl