Dzienne archiwum: 14 marca 2017

Przedstawiciel Handlowy

Region: Lubelskie
Wynagrodzenie: 6 – 8 tys. zł
OPIS STANOWISKA:

Przeprowadzanie analiz energetycznych u Klientów biznesowych
Prezentacja audytów energetycznych
Pozyskiwanie Klientów biznesowych
Utrzymywanie stałych relacji z Klientami firmy
Rozwój własnego podregionu sprzedaży

WYMAGANIA:

Doświadczenie w handlu B2B lub D2D
Komunikatywność
Ambicja i determinacja
Nastawienie na sukces
Wiara w siebie i swoje umiejętności

ZAPEWNIAMY:

System wynagrodzenia w oparciu o prowizję bądź podstawę oraz prowizję
System wynagrodzenia prowizyjnego wraz z wsparciem dla budowy grup sprzedażowych
Indywidualne podejście do formy współpracy
System szkoleń wstępnych oraz regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe
Niezbędne narzędzia do pracy
Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży
Zarobki powyżej średniej krajowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
na rekrutacja@piae.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

marzec 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031