Dzienne archiwum: 27 marca 2017

Concept Plus posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

Obecnie dla naszego klienta produkującego żywność, który jest kluczowym graczem na rynku przetwórstwa drobiowego w miejscowości Wietze / Dolna Saksonia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BRYGADZISTY (K/M)
dla działu produkcji/rozbioru w systemie dwuzmianowym /stałe zatrudnienie
Miejsce pracy: Wietze / Dolna Saksonia
Stawka godzinowa: € 12,49

Zakres obowiązków:
– Pracujesz jako brygadzista i kierujesz zespołami przy różnych liniach produkcyjnych dbając o bezproblemowy przebieg pracy przy zachowaniu danych parametrów.
– Samodzielnie zarządzasz i instruujesz swoje zespoły, przyuczasz nowych pracowników i szkolisz dotychczas zatrudnionych.
– Gwarantujesz wysokie standardy produkcji poprzez pracę nad optymalizacją procesów.
– Zastępujesz brygadzistów na innych liniach i wspomagasz kierowników produkcji.

Wymagania:
– Jesteś uzdolniony manualnie z ukierunkowaniem na jakość wykonywanej pracy.
– Pragmatycznie podchodzisz do pojęcia pracy, jesteś nastawiony na cel i sam podejmujesz decyzje.
– Posiadasz umiejętność zarządzania pracownikami i pracy w zespole
– Posiadasz znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej podstawowym.

Oferujemy:
– Praca przy użyciu najnowszej technologii i dostęp do profesjonalnej odzieży roboczej.
– Stałe doszkalanie pracownika z perspektywą długoterminową.
– Urozmaicone i nowoczesne środowisko pracy.
– Możliwość rozwoju osobistego i kariery zawodowej w ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Czy powyższe punkty pasują do Twojej osoby? W takim razie czekamy na Twoją aplikację. Prześlij ją wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje oraz pierwszym możliwym terminem rozpoczęcia na adres e-mail:

pki@cp-personal.com

KONTAKT:
Concept Plus Sp. z o.o.
ul. 3 Maja
20-078 Lublin

Tel. 814400972
Tel. kom. 505865178

marzec 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031