Dzienne archiwum: 12 września 2017

TEAM International to amerykańska firma konsultingowa oraz outsourcingowa z siedzibą główną w Lake Mary na Florydzie oraz centrami w Europe Wschodniej i Ameryce Południowej. TEAM zatrudnia ponad 300 programistów i konsultantów. Obecnie do naszego biura w Lublinie poszukujemy:
LEAD GENERATION SPECIALIST/E-MARKETING SPECIALIST.
Jakie będą Twoje zadania:
 – codzienna współpraca z Business Development Managerem w budowaniu relacji z klientami zagranicznymi
 – pozyskiwanie leadów poprzez aktywny research internetowy
 – E-korespondencja z potencjalnymi klientami oraz partnerami poprzez LinkedIn
 – zarządzanie kampaniami mailowymi
 – zarządzanie bazą kontaktów/leadów
Co jest dla nas ważne:
 – umiejętność researchu z wykorzystaniem różnych narzędzi internetowych
 MS Office (MS Excel w szczególności)
 – komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom upper-intermediate lub wyżej)
 – umiejętność szybkiego uczenia się/energia i pozytywne nastawienie
 – reszty nauczysz sie z nami
Dodatkowe plusy:
 – zainteresowanie branżą IT oraz doświadczenie w korzystaniu z LinkedIN
Co możemy zaoferować:
 – umowę o pracę, benefity (angielski w godzinach pracy, cafeteria benefitów)
 – możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy
 – onboarding, szkolenia oraz wsparcie zespołu
 – wspaniała atmosfera, doceniamy Twój wysiłek, wspólnie odpowiadamy za rezultaty
Zapraszam do kontaktu: beata.pasikowska@teaminternational.com, + 48 505 136 242, www.teaminternational.com.

Poszukuję osobę do pracy w sklepie spożywczym, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży spożywczej.
Od pierwszego dnia pracy system szkoleniowy, więc osoby bez doświadczenia również mile widziane.
Praca w systemie zmianowym.
Możliwość umowy o prace, przy całym etacie.

Praca w przyjaznej atmosferze, fajny i zgrany zespół 🙂
tel 509754034

wrzesień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930