Poszukujemy pracownika na stanowisko kucharza/kucharki:

Gwarantujemy umowę o pracę oraz wysokie zarobki!

Wymagamy:

– doświadczenia w pracy w zawodzie kucharza – mile widziane w zakresie kuchni orientalnej,
– wykształcenia gastronomicznego,
– aktualnej książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych
– dyscypliny w zachowaniu czystości i higieny pracy,
– bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
– umiejętności pracy zespołowej,
– wysokiej kultury osobistej.

Główne obowiązki:
Pracownik odpowiedzialny/a będzie za przygotowanie i nadzorowanie jakości serwowanych dań, przestrzeganie obowiązujących norm i standardów pracy, zamawianie towaru, dbanie
o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania
z żywnością.
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie, w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia,
na adres mailowy lub kontakt pod numerem telefonu 730 27 27 97

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031