Interesujesz się procesami ZZL? Lubisz rozmawiać, doradzać, a do tego wykazujesz się inicjatywą? To właśnie Ciebie szukamy!

Młodszy specjalista ds. rekrutacji i szkoleń
Miejsce pracy: Lublin

Wymagania:

dyspozyjność min. 25h tygodniowo (pon-pt)

zainteresowanie obszarem ZZL

umiejętność organizowania pracy własnej

zaangażowanie i łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

Obowiązki:

samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych

dbanie o pozytywne relacje zarówno w nowymi jak i stałymi klientami – wsparcie opiekunek i opiekunów wyjeżdżających za granicę

nadzór i prowadzenie dokumentacji personalnej

pomoc w organizacji szkoleń

współpraca z lektorami

współpraca z Urzędami Pracy, Biurami Karier

Oferujemy:

ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków

pracę wśród ludzi, dla których Twoja praca jest ważna

po okresie próbnym dostęp do pakietów medycznych oraz sportowych

bardzo dobrą lokalizację biura (centrum miasta, świetny dojazd)

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930