CV prosimy przesyłać na adres mailowy: magdasaternus@wp.pl

Lokalizacja: Lublin, Czuby

Oferujemy:
– perspektywę długoterminowej współpracy
– możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania kompetencji
– pakiet ubezpieczeniowy
– pracę w spokojnej i miłej atmosferze
– stabilne zatrudnienie
– samodzielne stanowisko pracy

Obowiązki Kandydata:
– bieżąca obsługa klientów rosyjsko- i angielskojęzycznych
– przygotowanie dokumentów do księgowania
– wystawianie faktur
– pomoc w prowadzeniu działań marketingowych
– wyszukiwanie informacji w Internecie w j.angielskim i rosyjskim

Niezbędne kompetencje Kandydata:
– doświadczenie w księgowości lub pracy biurowej
– umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, poczta elektroniczna)
– znajomość j. rosyjskiego – zaawansowana lub biegła w mowie i piśmie
– znajomość j. angielskiego – j.w.
Mile widziany native speaker lub osoba z certyfikatem C1

Wymagania personalne:
– chęć długoterminowej współpracy z firmą
– chęć rozwoju i dobywania nowych kompetencji
– zdolności analityczne i kreatywność
– zdolność do efektywnej organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem
– dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji
– punktualność
– komunikatywność
– pogodne usposobienie

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031