dostawy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy ds. Dostaw:

OBOWIĄZKI:
– pozyskiwanie nowych klientów w Kanale Dostaw Bezpośrednich, dla dużej sieci handlowej,
– realizacja celów sprzedażowych,
– budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
– pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych,
– dopasowanie ofert do potrzeb Klientów.

WYMAGANIA:
– wykształcenie wyższe – mile widziane,
– min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w tradycyjnym kanale dystrybucji,
– prawo jazdy kat. B,
– bardzo dobra znajomość rynku lokalnego,
– znajomość branży FMCG,
– umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta,
– orientacja na wynik oraz determinację w dążeniu do celu,
– umiejętność analizy i przetwarzania danych,
– umiejętność rozwiązywania problemów,
– dobra znajomość pakietów MS Office.

OFERUJEMY:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– atrakcyjny system premiowy,
– pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do posiłków),
– narzędzia niezbędne do pracy (służbowy samochód, laptop oraz telefon komórkowy),
– pracę w ambitnym zespole.

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl
Prosimy o dopisanie w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930