oferta pracy

Praca na magazynie – kompletacja zamówień Kraków Bieżanów Prokocim
Praca na MAGAZYNIE- kompletacja zamówień! Kraków!

Nazywamy się JOBS PLUS i jesteśmy agencją HR. Aktualnie mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy na magazynie firmy z
branży motoryzacyjnej!

Jeśli pilnie szukasz pracy ale brak Ci doświadczenia aplikuj na stanowisko:
MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Kraków (Bieżanów- Prokocim)

JAKIE OBOWIĄZKI CI POWIERZYMY? SPRAWA JEST PROSTA!
Zajmiesz się kompletacją artykułów przy użyciu terminali radiowych!

NIE WIESZ CZY SOBIE PORADZISZ? SPOKOJNIE!
Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy to samodzielność i pracowitość. Wszystkiego innego możemy Cię nauczyć 😉

A w ramach współpracy możesz liczyć na:
pracę w systemie 1-zmianowym (po 8 godzin dziennie)
godziny pracy: 14:00-22:00
oprócz stawki godzinowej – dodatkowe premie

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych
procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych
danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.
Next-Jobs24.com

Nazwa firmy: Newtado.com

Adres firmy: Jersey A4 5 Simon PLace JE2 4SB

Miejsce pracy: Praca W Domu

Firma Newtado.com poszukuje administratorow do prowadzenia
sklepu internetowego: PRACA W DOMU
ZAKRES OBOWIAZKOW
bieżącą aktualizację strony www.NEWTADO.COM
• nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i zawartością serwisu,
• zgłaszanie i monitorowanie błędów występujących na stronie,
• bieżące tłumaczenia zawartości strony z jęz. angielskiego,Ii odwrotnie
• edytowanie zdjęć (zmiana rozmiaru, kadrowanie),
• tworzenie stron internetowych na podstawie dostępnych szablonów,
• wspieranie w codziennych zadaniach lokalnych edytorów strony internetowej,
• współpracę z działem sprzedaży w codziennej edycji treści na stronie.

Wymagania: Oczekiwania:
doświadczenie na podobnym stanowisku,
• B.dobra znajomość jęz. angielskiego,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office,),
• umiejętność kreatywnego myślenia oraz pisania i redagowania teksów,
• podstawowa znajomość programów graficznych pod kątem przygotowywania grafiki do Internetu,
• wykształcenie z dziedziny IT nie jest wymagane,
• mile widziane zainteresowanie dziedziną marketingu.
MILE WIDZIANA OSOBA NIEPELNOSPRAWNA.

Oferujemy: Do Negocjacji

Przewidywane wynagrodzenie NETTO w PLN: do 10000

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: newtado@gmail.com

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 883)

Zapraszamy Pracodawców do dodawania ogłoszeń, a Pracowników do korzystania z naszej bazy danych zawierającej oferty pracy z Lublina i okolic.

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031