pracownik produkcji

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta, dużego centrum logistycznego, pracowników na stanowisko:

Pracownik (k/m) rozbioru mięsa -Rozbieracz/Wykrawacz

Zakres obowiązków:

– Ubój
– Trybowanie mięsa
– Rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego
– Przeprowadzanie kontroli jakości

Oferujemy:

– Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– Wynagrodzenie od 13,60 € brutto/h
– Bezpłatne śniadania i obiady
– Dodatek urlopowy oraz świąteczny zgodnie z taryfikatorem iGZ
– Bezpłatną odzież roboczą
– Możliwość zostania przejętym przez zakład
– Komfortowe zakwaterowanie
– Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

– Doświadczenia w zakresie przetwórstwa mięsa
– Umiejętności trybowania mięsa wieprzowego i wołowego
– Umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości fizycznej
– Rzetelności
– Gotowości do pracy zmianowej
– Prawo jazdy i własny samochód – wymóg konieczny
– Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1)

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
20-078 Lublin
+48 814400970

HOGO CC
Firma z 10letnim doswiadczeniem. Zatrudniamy ponad 1000 pracownikow w calej Austrii.
Posiadamy oferty pracy w branzy budowlanej, metalowej, transportowej oraz produkcyjnej.
Poszukujemy :
Pracownik produkcji -1400€ netto (darmowe zakwaterowanie )

Dolacz do grona zadowolonych pracownikow !

GWARANTUJEMY:
+ atrakcyjne wynagrodzenie (wg. Kollektivvertrag)
+ 13 i 14 wyplata
+ zakwaterowanie oplacone przez nas
+ pelne ubezpieczenie
+co tygodniowej zjazdy do polski
+mozliwosc pojecia zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu
OCZEKUJEMY:

+ komunikatywnej znajomosc j.niemieckiego
+auta do dyspozycji*

CV ze zdjeciem prosze przesylac na :
A.Kaczmarczyk@HOGO.CC

Agnieszka 004366488944160

HOGO CC

OCZEKUJEMY:

Firma Max-mięs poszukuje:
Trzech osób do rozbioru drobiu.
Jednej osoby do prac magazynowych (miedzy innymi rozważanie towaru).
Praca 5 dni w tygodniu (wtorek – sobota) godz. 6:00 – 14:00 lub 8:00 16:00.
Miejsce pracy : Wola Niemiecka.
Osoby chętne proszę o wysyłanie CV na maila biuro@maxmies.pl lub kontakt telefoniczny 570580075.

Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m)- Zakłady drobiarskie (Niemcy, Dolna Saksonia)
– pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
– kontrola jakości
– prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
– wynagrodzenie 9,23 € brutto/h
– umowa o pracę na warunkach niemieckich
– komfortowe warunki mieszkaniowe
– wsparcie polskiego koordynatora
– możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
Wymagania:
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– mile widziany własny samochód
– wytrzymałość fizyczna
-umiejętność pracy w zespole

Czy powyższe punkty pasują do Twojej osoby? W takim razie czekamy na Twoje dokumenty. Prześlij je proszę wraz z Twoim wyobrażeniem o zarobkach i realnym terminem rozpoczęcia pracy na poniższy adres e-mail:
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. 3 Maja 7 lok. 1 | PL 20-078 Lublin
lublin@cp-personal.com | www.cp-personel.pl
tel. 814400970

!!! Funkcja dodawania CV niedostępna !!!

Witaj!  Zapraszamy do zamieszczenia Twojego CV w naszej bazie danych. Podaj jak najwięcej informacji o sobie, tak aby Twój przyszły pracodawca mógł z łatwością odnaleźć Twoje CV.

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031