pracownik techniczny

Opis stanowiska:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zapewnienie i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego obiektu, wyposażenia, instalacji oraz urządzeń. Będzie odpowiadał za osiągnięcie optymalnych parametrów użytkowych urządzeń i systemów, planowanie działań prewencyjnych w zakresie wyposażenia technicznego oraz skuteczne ograniczenie skutków eksploatacji technicznej na środowisko naturalne.
• bieżące drobne naprawy, konserwacja instalacji elektrycznej i hydraulicznej,
• bieżące drobne naprawy sprzętu i wyposażenia obiektu,
• bieżące drobne prace remontowo-naprawcze i ogólnotechniczne,
• współpraca z firmami specjalistycznymi konserwującymi urządzenia i instalacje obiektu,
• nadzór nad firmami wykonującymi prace zlecone na obiekcie,
• wykonywanie podłączeń elektrycznych na imprezach realizowanych w obiekcie,
• pomoc w innych pracach technicznych,
• praca zmianowa.
Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP ( minimum 1kV ) w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń i instalacji elektrycznych,
• praktyczna umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
• umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii ,
• posiadanie wiedzy w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji, napraw i remontów maszyn i urządzeń, instalacji elektrycznych,
• wykształcenie techniczne, minimum średnie lub zawodowe,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• dyspozycyjność i zdolność do pracy pod presją czasu,
• samodzielność i doskonała organizacja czasu pracy,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość zagadnień ogólnobudowlanych i instalacyjnych oraz zasad funkcjonowania instalacji bezpieczeństwa pożarowego – dodatkowy atut,
• znajomość zagadnień związanych z obsługą instalacji wentylacji klimatyzacji – dodatkowy atut.
Oferujemy:
• ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznym zespole,
• szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe,
• umowę o pracę.

Mile widziane osoby z otwartym umysłem, z pasją angażujące się w pracę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia z informacją o sobie oraz danymi kontaktowymi na e-mail: rekrutacja@targi.lublin.pl w tytule maila proszę podać stanowisko, na które Pan/i aplikuje.
Nadsyłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego w okresie roku od daty aplikacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r.o ochronie danych osobowych.Dz.U.1997rnr 133 pozycja 883 z późn.zm.)

!!! Funkcja dodawania CV niedostępna !!!

Witaj!  Zapraszamy do zamieszczenia Twojego CV w naszej bazie danych. Podaj jak najwięcej informacji o sobie, tak aby Twój przyszły pracodawca mógł z łatwością odnaleźć Twoje CV.

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031