speed-dating

*praca dodatkowa / nie tylko dla studentów”*

Poszukujemy osób do prowadzenia imprez dla singli w Lublinie, które są organizowane w weekendy. Są to spotkania typu speed-dating ( więcej informacji na ich temat można znaleźć na naszej stronie). Speed-Dates.pl jest największą firmą tego typu w Polsce, działająca już od 5 lat.

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie- stała prowizja od każdego spotkania

– bonusy

– szansa na udział w innych projektach

Szukamy osoby, która:

– odznacza się wysoką kulturą osobistą

– posiada dobre umiejętności samoorganizacji

– wykazuje się inicjatywą i zaangażowaniem

– dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu imprez i/lub wystąpieniach publicznych

Najważniejsze obowiązki:

– poprowadzenie spotkania dla 20-30 osób co najmniej 1 w miesiącu

– monitorowanie zapisów na spotkanie

– prowadzenie maila firmowego

– odpowiadanie na mailowe i telefoniczne zapytania uczestników

– nawiązywanie kontaktów z mediami, restauracjami, potencjalnymi partnerami

– koordynacja działań reklamowych i PR

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w formacie PDF o tytule „Lublin- rekrutacja 2015” na adres krakow.speeddates@gmail.com. Termin nadsyłania aplikacji: 7 kwietnia

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 Poz. 883).”

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031