Sprzedawca

Mile widziane:
* Doświadczenie w Sprzedaży
* Znajomość materiałów wykończenia wnętrz
(w szczególności: drzwi, podłogi drewniane, panele podłogowe)
* Znajomość systemu sprzedażowego WF-Mag
* Prawo jazdy Kat. B
Zapewniamy:
* Umowę o Pracę
* Pensję adekwatną do umiejętności
* Przyjemną atmosferę

Internetowa hurtownia kosmetyczna poszukuje pracownika do działu sprzedaży internetowej(pakowanie zamówień).

Miejsce pracy: Lublin

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Pakowanie zamówień złożonych przez Klientów naszej Hurtowni.

Czego od Ciebie oczekujemy?
Dobrej znajomości obsługi komputera,
Wysokiej organizacji pracy,
Doskonałej kreatywności i samodzielności,
Umiejętności pracy w zespole.

Znajomość zagadnień z branży beauty będzie dodatkowym atutem.
Warunek konieczny: status ucznia/studenta

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
– Stałe godziny pracy: 6-14
– Pracę w miłej atmosferze
– Możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy: ladiosa.lublin@gmail.com

Przesłanie aplikacji CV jest wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko oraz oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujętych w CV przez administratora danych.

Stacja paliw Avia w Lublinie poszukuje pracowników do obsługi klientów.
Oferujemy:
– Umowę o pracę
– Elastyczny grafik pracy
– Pracę w małym i zgranym zespole
– Wynagrodzenie podstawowe + premie
– Szkolenia z zakresu obsługi klienta
– Pracę w systemie dwu-zmianowym

Zadania:
– Obsługa klientów
– Dbanie o ekspozycję towarów na sklepie
– Utrzymywanie porządku na stacji
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: slawomir.glebicki@unimot.pl, lub kontakt telefoniczny pod nr. 691991789.

Poszukujemy osoby na kilka godzin w tygodniu wieczorami, w weekendy wymiennie. Godziny i dni do uzgodnienia.

Wymagania
– pozytywne nastawienia do pracy i do klienta 🙂
– mile widziana książeczka sanepidowska,
– spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
– uczciwość.

Oferujemy
-regularne wynagrodzenie,
-elastyczny grafik.
– możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego
– pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 690920232

Wymagania

Oferujemy

Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy w delikatesach, na ulicy Herberta.

Oferujemy:
– szkolenie z obsługi kasy oraz znajomości asortymentu
– wynagrodzenie 10-13zł na rękę
– umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę (pół etatu)

Oczekujemy:
– uczciwości, rzetelności i doświadczenia w kontakcie z klientem
– dyspozycyjności w weekendy

Praca od czwartku do niedzieli, w tym piątki, soboty i niedziele handlowe obowiązkowe. Godziny popołudniowe, głównie od 16-24, 12-20, do ustalenia. Do zakresu obowiązków należy: obsługa klienta, dokładanie towarów, trzymanie porządku.

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres delikatesybest@gmail.com lub w wiadomości facebook.com/delikatesybest

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930