subway

Restauracja Subway w Lublinie (ul. Chodźki) poszukuje studentów (mile widziani zaoczni) do pracy na stanowisku Sandwich Artist. Oferujemy pracę na umowę zlecenie,
w przedziale godzinowym 07:00-24:00 w zmianach dostosowanych do zajęć na uczelni.

Zapewniamy:
– szkolenie
– elastyczny czas pracy
– miłą atmosferę

Oczekujemy :
– status ucznia lub studenta
– książeczkę sanepidu
– dyspozycyjność min. 4 razy w tygodniu
– chęci do pracy
– znajomości języka angielskiego

Zadania i obowiązki:
– przygotowywanie produktów
– obsługa klientów
– obsługa komputerowego systemu POS
– wypełnianie podstawowych raportów
– sprzątanie lokalu

Preferowane są osoby z dużą dyspozycyjnością, gotowe na długoterminową współpracę.

Restauracja Subway w Lublinie poszukuje studentów/uczniów (najchętniej studiów zaocznych) do pracy jako kierowca Sandwich Artist. Praca polega na przyjęciu, przygotowaniu i realizacji zamówień internetowych i telefonicznych. Oferujemy pracę na umowę zlecenie.

Zapewniamy:
– samochód
– szkolenie

Wymagania:
– książeczka sanepidu
– dyspozycyjność min. 3-4 razy w tygodniu
– prawo jazdy i doświadczenie w kierowaniu pojazdami

Dodatkowo:
– mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prześlij swoje CV na e-mail:
subway. olimp@hotmail.com

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930