Telefoniczna

Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w branży Outsourcingu Personalnego.
W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Doradca Klienta

Nr. Ref. DKOP/WS-04/LUB
Miejsce Pracy: Lublin

ZADANIA NA STANOWISKU:
– Telefoniczna obsługa Klienta (rozmowy przychodzące)
– Przekazywanie informacji na temat usług i promocji
– Proponowanie dostępnych usług/pakietów podczas rozmowy z klientem (dostosowywanie oferty do potrzeb Klienta)
– Rejestracja zgłoszeń w systemie komputerowym

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
– Wykształcenia min. średniego z maturą
– Dobrej obsługi komputera (pakiet MS Office)
– Dyspozycyjności
– Dobrej dykcji i brak wad wymowy
– Wysokiej kultury osobistej

WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:
– Szkolenie wstępne
– Profesjonalne warsztaty doszkalające
– Stałą i stabilną pracę w firmie z długoletnią tradycją na rynku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego: DKOP/WS-04/LUB na adres: lublin@workservice.pl lub złożenie dokumentów aplikacyjnych osobiście: Work Service S.A. ul. Królewska 3/12, 20-109 Lublin, Tel: 081 534 85 26, Nr rej. 2010.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97.(Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Tytuł oferty pracy: Telefoniczna obsłyga klienta w j. węgierskim, bułgarskim, rumuńskim

Nazwa kanału z ofertami pracy: Oferty pracy – oferta pracy Lubelskie, praca na Lubelszczyźnie

Łącze do oferty pracy: http://www.kariera.pl/oferta/praca/464426/telefoniczna-obslyga-klienta-w-j-wegierskim-bulgarskim-rumunskim/

Opis kanału oferty pracy:

Tytuł oferty pracy: Telefoniczna obsługa klienta w języku czeskim

Łącze do oferty pracy: http://www.kariera.pl/oferta/praca/464425/telefoniczna-obsluga-klienta-w-jezyku-czeskim/

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031