zima

Szukamy koordynatora destynacji zimowych, który będzie pracować z nami w biurze (Lublin), ale zadania w terenie również nie będą mu straszne.
Wymagane:

– doskonała znajomość destynacji zimowych
– równie doskonała znajomość specyfiki wyjazdów narciarskich i snowboardowych
– pasja snowboardowa i/lub narciarska
– samodzielność, dobra organizacja
– język angielski na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z kontrahentami
– gotowość na służbowe wyjazdy

Dodatkowo mile widziane:

– doświadczenie w organizacji wyjazdów
– komunikatywność, otwartość
– znajomość języka francuskiego i/lub włoskiego
– dobra znajomość MS Exel

Zadania:

– wyszukiwanie najlepszych narciarskich i snowboardowych miejscówek
– kontakt z kontrahentami, negocjowanie warunków
– przygotowywanie ofert
– koordynowanie realizacji wyjazdów
– wyjazdy służbowe pomagające wybrać i dopracować warunku wyjazdów

Oferujemy:

– stałe zatrudnienie oparte na umowie o pracę
– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
– samodzielne stanowisko pracy i pole do rozwoju
– wyjazdy służbowe i szkolenia
– przyjemną pracę i dobrej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na stronie:

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031