212 Matematycy, statystycy i pokrewni

212
Matematycy, statystycy i pokrewni

Czy chcesz zostać konsultantem wdrożeniowym usprawniającym procesy w firmach?
Czy chcesz się nauczyć wykorzystania nowoczesnych technologii do optymalizacji działania firm?
Czy chcesz się rozwijać biorąc udział w projektach krajowych i zagranicznych?

Ta oferta jest dla ciebie!

Konsultant Wdrożeniowy RPA
Junior Konsultant
Konsultant (doświadczenie min. 1-1,5 roku)
Senior Konsultant (doświadczenie min. 3 lata)

Pożądane umiejętności i kompetencje:
Znajomość koncepcji zarządzania procesami biznesowymi
Zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia
Rozwinięte zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
Zdolność do efektywnej pracy grupowej
Chęć rozwoju kompetencji w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office
Umiejętność organizacji pracy własnej
Gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą

Opis stanowiska
Udział w projektach wdrożeniowych rozwiązań optymalizujących i automatyzujących procesy biznesowe:
• Spotkania z klientami, identyfikacja i weryfikacja procesów do optymalizacji
• Dokumentowanie przebiegu procesów (flow charts)
• Identyfikacja możliwości usprawnienia procesów
• Konfiguracja systemu
• Automatyzacja procesów w systemie
• Przygotowanie testów akceptacji systemu (UAT)
• Szkolenie użytkowników klienta
• Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji systemu
• Szkolenie, wsparcie i mentoring młodszych kolegów z zespołu

Dodatkowe atuty:
Doświadczenie informatyczne (konfiguracja systemów, rozwój aplikacji, wdrożenia IT)
Znajomość technologii Microsoft: VB .NET, Windows, Internet Explorer, SQL Server, Web Services
Doświadczenie z narzędziami klasy RPA
Znajomość mapowania procesów
Znajomość systemów ERP, BPM
Doświadczenie w bankowości lub ubezpieczeniach
Znajomość procesów rozliczeniowych lub kontrolnych
Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

Najlepszym kandydatom oferujemy:
Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
Cykl szkoleń dotyczących analizy procesów oraz wdrażania systemów RPA
Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
Duże możliwości rozwoju zawodowego (rozwój ekspercki, rozwój managerski)
Bezpośredni wpływ na sukces zespołu
Zdobywanie doświadczenia w projektach dla klientów krajowych i zagranicznych w różnych branżach
Pracę w wygodnych warunkach i miłej atmosferze

Proszę przesłać swój list aplikacyjny i życiorys zawodowy na adres: biuro@it-port.eu

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930