Audyt

Audyt

Praca dodatkowa w roli Tajemniczego Klienta!

Wymagania:
– stały dostęp do Internetu,
– wysoka kulturą osobista,
– komunikatywność,
– uczciwość,
– ukończone 18 lat.

Zarobki uzależnione od ilości przeprowadzonych wizyt.

Dive Polska
Lublin
kontakt —> praca@divepolska.com

Obecnie w związku z realizacją projektów Mystery Shopping obejmujących
punkty w całej Polsce poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
ANKIETER TAJEMNICZY KLIENT na terenie Lublina, Chełma, Łęcznej, Kraśnika, Kurowa, Sandomierza, Zamościa, Lubartowa, Puław, Poniatowej

Tajemniczy Klient to osoba ze zmysłem obserwatora i łatwością formułowania
wniosków, która przeprowadza wizyty w punktach sprzedaży celem zbadania
jakości obsługi klienta. Po wizycie sporządza raport oraz wypełnia ankiety
oceniające. W zamian za skrupulatność i rzetelność w powierzonych zadaniach
oferujemy stabilne i przejrzyste warunki współpracy oraz możliwość
zatrudnienia przy kolejnych projektach.

Opis stanowiska:

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będą m.in.:

– przeprowadzanie wizyt w punktach sprzedaży,
– przygotowywanie i wypełnianie ankiet oceniających oraz raportów.

Wymagania:

– wykształcenie min. średnie,
– skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
– zmysł obserwatora,
– umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
– „lekkie pióro”
– bardzo dobra obsługa komputera w środowisku Windows,
– dostęp do Internetu.

Oferujemy:

– przejrzyste i stabilne warunki współpracy,
– wynagrodzenie w oparciu o umowę o dzieło za przeprowadzenie badania,
– szkolenie umożliwiające podnoszenie swoich kwalifikacji.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do rejestracji na stronie:

ITMO Sp.z o.o. jest firmą specjalizującą się w outsourcingu specjalistów z branży IT.
Dla naszego Klienta – firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
do nowo otwartego oddziału w Lublinie poszukujemy osób na stanowisko:

JUNIOR TESTER
[ref: OJT/11/2013]
Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

Do zespołu poszukujemy zarówno początkujących kandydatów znających język niemiecki, którym oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze testowania, jak i doświadczonych testerów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Testowanie oprogramowania
• Przygotowywanie przypadków testowych
• Współpracę z członkami zespołu projektowego

Od kandydatów oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub dobrej znajomości języka angielskiego
• Dokładności
• Umiejętności analitycznego myślenia
• Kreatywności
• Nastawienia na rozwój i naukę

Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Pracę w Lublinie z wyjazdami służbowymi na teren Niemiec (20% czasu pracy)
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Przejrzysty model rozliczeń 80/20
• Pracę wśród wiodących specjalistów na rynku
• Bogaty pakiet socjalny
• Ciągły rozwój umiejętności oraz kariery zawodowej odpowiadający indywidualnym potrzebom kandydata (szkolenia)
• Całościowe wsparcie podczas trwania projektu
• Niezapomniane wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: joanna.filipiuk@itmagination.pl.
W temacie prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego stanowiska.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.97 Dz.U.Nr 133 poz.883″.

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930