Firma o ogólnopolskim zasięgu, kluczowy Partner największego operatora telewizyjno-internetowego w Polsce poszukuje i zaprasza do współpracy dyspozycyjne osoby.

Stanowisko – Koordynator rozwoju sieci

Zakres obowiązków:
– prowadzenie rozmów z kontrahentami i klientami indywidualnymi
– przedstawianie aktualnej oferty w zakresie podłączania usług oraz budowy infrastruktury telekomunikacyjnej na danym terenie
– organizacja spotkań z klientami w celu prezentacji oferty abonamentowej lub oferty dotyczącej wybudowania infrastruktury telekomunikacyjnej

Wymagania:
– umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami
– doskonała organizacja czasu pracy
– umiejętności w zakresie budowania argumentacji
– znajomość pakietu Office
Wskazane doświadczenie w pracy związanej z kontaktem z Klientami

Zapewniamy:
– umowę o pracę na czas nieokreślony
– system motywacyjny
– samodzielność działania w oparciu o plany i zadania projektowe
CV proszę przesyłać na adres dpiorun@nplay.pl oraz kbialkowska@nplay.pl

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930