Jesteś studentem lub szukasz dodatkowej pracy? Jesteś komunikatywny i otwarty na nowe doświadczenia? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze na pracy dorywczej?
Jeśli tak – już dziś aplikuj do nas na stanowisko:

Tajemniczy Klient

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:
– przeprowadzanie wizyt we wskazanej placówce handlowej,
– wykonanie połączeń telefonicznych do audytowanej jednostki,
– sporządzanie sprawozdań oraz wypełnianie ankiet dotyczących jakości obsługi w audytowanej placówce.

Wymagania:
– status studenta lub zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– dostęp do internetu,
– otwartość, komunikatywność i rzetelność,
– zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:
– udział w dorywczym, jednorazowym projekcie,
– zdobycie cennego na rynku pracy doświadczenia,
– możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Uwaga!
Dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy, udział w projekcie wiąże się z wyrejestrowaniem z UP i utratą statusu bezrobotnego.

Osoby zainteresowane naszym projektem, prosimy o przesłanie Cv na adres e-mail audyt.tk@gmail.com

Prosimy o dopisanie w cv poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930