Agencja Pracy Tymczasowej FULL JOB (nr certyfikatu 13243) jest ogólnopolską firmą oferującą szeroki zakres usług HR. Już od siedmiu lat przyczyniamy się do budowania sukcesu naszych Klientów. Posiadamy siedem oddziałów w całej Polsce i w związku z nieustannym rozwojem obecnie poszukujemy do naszego lubelskiego oddziału kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rozwoju Rynku
Lokalizacja: Lublin

Opis stanowiska:
– analiza rynku krajowego i poszukiwanie potencjalnych Klientów;
– kontakt z osobami decyzyjnymi w celu przedstawienia oferty;
– aranżowanie spotkań z Przedstawicielami Handlowymi;

Wymagania:
– wykształcenie średnie bądź w trakcie studiów;
– doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klienta;
– rozwinięte zdolności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
– chęć rozwoju i zawarcia dłuższej współpracy.

Mile widziane:
– doświadczenie w sprzedaży usług do sektora B2B;
– osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności;
– wykształcenie związane z HR, Ekonomią, Marketingiem, Zarządzaniem lub Psychologią.

Oferujemy:
– po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
– wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne prowizje uzależnione od wyników;
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwojowej branży HR;
– pracę w stałych godzinach (8-16) od poniedziałku do piątku.

Prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę umieścić formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930