Firma VOLTROG Sp. z o.o. to lider w sprzedaży części i taśm do transformatorów i silników elektrycznych. Dodatkowo zajmujemy się produkcją i sprzedażą rękawic roboczo ochronnych poliuretanowych.
W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy:

Przedstawiciel Handlowy (Sprzedaż rękawic roboczo ochronnych)

Region pracy: Mazowieckie, Łódzkie, Podlaskie, Lubelskie.

Opis stanowiska:

Doradztwo i kompleksowa obsługa klienta,
Reprezentowanie oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
Budowanie sieci Klientów,
Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji.

Wymagania:

• udokumentowane doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą towarów handlowych,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,
• umiejętność organizacji pracy własnej,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• prawo jazdy kat. B
• samochód własny (pierwszy rok)

Oferujemy:
• umowa o pracę na pełny etat,
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,
• pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
• dobrą atmosferę w młodym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na e-maila: biuro@voltrog.pl – wszystkie zgłoszenia wysłane innym sposobem nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)”.

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031