Mały Geniusz to innowacyjna wizja edukacji w Polsce. Naszą misją jest stwarzanie dzieciom warunków do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Uczymy kreatywnego myślenia, samodzielności i budzimy w dzieciach głód wiedzy. Aktualnie poszukujemy kandydatów na wychowawcę dzieci w Klubie Małego Geniusza podczas wakacji w systemie zmianowym od 27 czerwca do 26 sierpnia. Godziny pracy od 7.30 do 18.30, od poniedziałku do piątku.

Poszukujemy:
Studentów z doświadczeniem pedagogicznym lub wychowawców kolonijnych posiadających ważną książeczkę sanepidowską
Lubiących pracę z dziećmi
Kreatywnych inspiratorów
Potrafiących pracować w zespole
Odpowiedzialnych
Sumiennych
Punktualnych

Obowiązki:
Dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci
Opieka nad grupą
Organizacja ciekawych zajęć

Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy
Pracę w młodym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie
Lunch w trakcie pracy
Możliwość projektowania własnych zajęć
Szkolenie wstępne
Możliwość awansu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja-lublin@malygeniusz.org, w tytule maila wpisując nr referencyjny W/2016L/023.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930