Opis stanowiska:

– realizacja projektów sprzedażowych
– identyfikacja potrzeb klienta
– aktywna telefoniczna sprzedaż nowych produktów i usług firmy, obecnym Klientom
– udzielanie informacji na temat oferty

Wymagania:
– komunikatywność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
– motywacja i ambicja w dążeniu do celu;
– chęć do podjęcia nowych wyzwań i nauki;
– dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
– zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje, premie
– pracę o poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-21:00
– wolne weekendy i święta
– 5 dniowe, bezpłatne szkolenie wdrażające
– przyjazną atmosferę pracy w sympatycznym zespole
– możliwość zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031