Magazynier w magazynie opon – Fulda Niemcy

Zakres obowiązków:
* Rozładunek i załadunek opon – z naczep i kontenerów,
* Rozpakowywanie,
* Układanie na półkach,
* Transport wózkiem widłowym (przy posiadaniu uprawnień),
* Ogólne, fizyczne prace w obrębie magazynu,

Wymagania:
* Gotowość do pracy od zaraz,
* Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
* Mile widziane prawo jazdy,
* Umiejętność pracy w zespole,
* Solidność oraz odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań,
* Podstawowa znajomość j. niemieckiego (niekonieczne),
* Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (niekonieczne),

Naszym kandydatom oferujemy:
* Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (umowa z niemieckim pracodawcą),
* Umowę o pracę tymczasową na czas określony 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
* Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie (10,00 EUR brutto / godz.) z możliwością podwyżki,
* Czas pracy 8-10 godz./dzień, 175 godz./miesiąc
* Możliwość nadgodzin,
* Zapewnione zakwaterowanie (koszt 200/miesiąc),

Miejsce pracy: Fulda (Hesja)

Data rozpoczęcia pracy: natychmiast lub poniedziałek 23.09.2019 lub poniedziałek 30.09.2019

Nie organizujemy dojazdu do Niemiec – transport własny.
Liczba etatów ograniczona – 15

CV kandydatów (.doc .pdf) można wysyłać za pośrednictwem e-mail: rekrut & ebrexit.pl
CV przesyłane w formacie innym niż doc. lub PDF nie będą brane pod uwagę.

Tel.: 797 990 887

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031