Konsultant/ka ds. Sprzedaży Orange w Lublinie

Zakres obowiązków
•zdobywanie serc i umysłów klientów
•sprzedaż usług i produktów Orange
•obsługa Klientów oraz udzielanie informacji o ofercie i promocjach
•podejmowanie działań mających na celu utrzymanie Klientów lub zapewnienie ich powrotu do Orange

Wymagania wobec kandydatów i kandydatek
•zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami
•wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
•doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w sprzedaży usług i produktów telekomunikacyjnych
•umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
•wysokie umiejętności interpersonalne
•wysoka orientacja na wynik i na Klienta

Oferowane warunki
•pracę w dużej międzynarodowej firmie dążącej do mistrzostwa w obsłudze klienta
•szkolenia sprzedażowe i produktowe
•stała podstawa 1680 zł + premie
•atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
•możliwość rozwoju zawodowego

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem, zapraszamy do przesłania aplikacji (cv na adres: praca_orange@g.pl + zgoda na przetwarzanie danych osobowych)

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031