InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Operator CNC

nr ref. OCNC/Cz

Obowiązki:
Praca na linii produkcyjnej przy obsłudze urządzeń CNC w fabryce układów wydechowych

Wymagania:
Dobry stan zdrowia
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność spawania punktowego (wymagany certyfikat)
Umiejętność rozumienia języka czeskiego
Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym
Doświadczenie w pracy przy spawaniu punktowym

Oferujemy:
Pracę w Brandys nad Łabą, Czechy
Pierwsza umowa na czas określony – 3 miesiące
Możliwość pracy na 12 godzinnych zmianach
Dodatek żywieniowy 500 kc/miesiąc
Zakwaterowanie w 2-4 osobowych pokojach w hotelach robotniczych
Opłata za zakwaterowanie ze strony pracownika wynosi 300-3300kc/miesiąc. Wysokość opłaty zależy od obecności w pracy a także produktywności i jest ustalana przez koordynatora firmy czeskiej w której zatrudniona jest osoba
20 dni urlopu na rok
Wynagrodzenie: 80 kc netto za godzinę w okresie próbnym (pierwsze 3 miesiące) 90 kc netto za godzinę po okresie próbnym

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres: wschod.czechy@interkadra.pl. W temacie wiadomości proszę umieścić numer referencyjny – OCNC/Cz

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031