Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Pomocniczy na Produkcji (pakowacz)
Branża Spożywcza
Miejsce pracy: okolice Łęcznej

Opis stanowiska:
– kontrola jakości towaru na produkcji
– pakowanie i segregacja asortymentu
– etykietowanie
– przygotowanie towaru do sprzedaży

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową
– stawkę godzinową + dodatki
– praca stała

Wymagania:
– aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
– dokładność, skrupulatność, dobry wzrok
– wymagana dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od Pn-Pt
– dla osób zainteresowanych możliwość pracy w sobotę
– zdolności manualne

Prosimy o przesłanie swojej aplikacji: kamila.uczen@fulljob.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Oferta pracy tymczasowej.

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031