Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej, jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Agencja Pracy Tymczasowej Progres wpisana w rejestr pod numerem 5088
Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier w Lublinie.

Obowiązki:

– praca przy kompletowaniu artykułów w magazynie
– przygotowywanie towaru do wysyłki,

Wymagania:

– dyspozycyjność
– książeczka SANEPID,
– uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)
– mile widziani studenci

Oferujemy:

– umowę cywilnoprawną z szansą przejścia na umowę o pracę,
– stawka 15 brutto/h
– praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14

Oferta pracy tymczasowej.

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930