Firma Futuro Finance działająca w branży finansowej, kierująca się w relacjach z pracownikami takimi wartościami jak: szacunek, komunikacja, rozwój, poszukuje osób w każdym wieku na stanowisko Konsultant Klienta.

Ilość wakatów: 3
wymiar etatu: 1/1
ilość zmian: 1
zatrudnienie: umowa o pracę

OFERUJEMY
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
– Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
– Prywatną opiekę medyczną Luxmed, ubezpieczenie grupowe
– Cykl szkoleń przygotowujących do pracy (nie wymagamy doświadczenia w branży)
– Niezbędne narzędzia do pracy

TWOJE ZADANIA:
– Pozyskiwanie klientów zgodnie ze standardami firmy
– Prowadzenie negocjacji biznesowych
– Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

WYMAGANIA:
– Łatwość nawiązywania kontaktów
– Otwartość
– Zaangażowanie
– Pracowitość
– Wysoka kultura osobista

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”. Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031