Dzienne archiwum: 25 lutego 2014

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Opis stanowiska:
• telefoniczny kontakt z klientem
• zapraszanie na spotkania pokazowe
Wymagania:
• łatwość nawiązywania kontaktów
• umiejętność pracy w zespole
• miły głos i dobra dykcja
• pozytywne nastawienie
• zaangażowanie
Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (stawka godzinowa+ prowizja)
• elastyczne godziny pracy (system pracy dwuzmianowy)
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• miłą atmosferę i warunki pracy
• szkolenia
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres: rekruter89@gmail.com

Tytuł oferty pracy: Przedstawiciel Handlowy – Vanseller – lubelskie, Lublin (okolice)

Nazwa kanału z ofertami pracy: Oferty pracy – Pracuj.pl – lubelskie