Dzienne archiwum: 27 marca 2014

Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań, Oddział w Lublinie
Poszukuje Pracowników i Współpracowników.

Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań, Oddział w Lublinie, jest jedną z aktywniej działających specjalistycznych firm na rynku odszkodowań. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy do współpracy Przedstawicieli, Agentów, oraz Managerów również z własnymi zespołami handlowymi z terenu woj. lubelskiego, oraz województw ościennych.
Poszukujemy osób z doświadczeniem w przedstawicielstwie w branży; odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, przedstawicieli handlowych, ratowników medycznych, itp. najchętniej mających stały kontakt z osobami poszkodowanymi w różnego rodzaju wypadkach, kolizjach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, wypadkach na posesjach i chodniku, w gospodarstwie rolnym, poszkodowanych z tytułu błędów medycznych, itp., oraz osób z doświadczeniem w windykacji pośredniej.
Ponadto w ramach współpracy, jeśli Ty lub Twoi znajomi prowadzą działalność w branżach j.n. – istnieje możliwość rozszerzenia działalności i pozyskania dodatkowych wysokich dochodów.
– Inspektorzy BHP,
– Fizjoterapeuci, Rehabilitanci, Masażyści, Pielęgniarki i Salowe,
– Doradcy i Konsultanci finansowi, byli funkcjonariusze Policji,
– Przedstawiciele Handlowi, MLM , B2B.
– Opiekunowie społeczni osób poszkodowanych,
– Pomoc drogowa, Blacharze, Lakiernicy, Mechanicy, itd.,
– Pracownicy firm Pogrzebowych.
Opis stanowiska:
– Bezpośrednie reprezentowanie Kancelarii Odszkodowawczej w
kontaktach z Klientami,
– Pozyskiwanie, oraz opieka nad pozyskanymi Klientami,
– Tworzenie i zarządzanie strukturą własnych Konsultantów.
Oferujemy:
– Pracę w bardzo dobrze zorganizowanym otoczeniu,
– Indywidualna ścieżka kariery, w tym tworzenie struktur i oddziałów.
– Transparentne, wysokie wynagrodzenie, nagrody i premie,
– Narzędzia pracy, oraz stałe cykliczne szkolenia branżowe.

Propozycje współpracy, oraz aplikacje CV ze zdjęciem, prosimy przesyłać na adres e-mail; dochodzenie.odszkodowan@o2.pl

CV powinno zawierać adnotację jn.:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 1001, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, oraz ich poprawiania.

marzec 2014
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31