Dzienne archiwum: 10 lutego 2018

Fit&Gym AZS to nowoczesny klub fitness zlokalizowany w bryle stadionu Arena Lublin. W naszej ofercie znajdują się zajęcia grupowe dla pań, zajęcia ze sztuk walk oraz możliwość korzystania z siłowni. Poszukujemy młodej, energicznej osoby na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty.

Wymagania
• punktualność, sumienność
• doświadczenie przy obsłudze klienta;
• umiejętność organizacji własnej pracy;
• odpowiedzialność oraz zaangażowanie;
• miła aparycja;
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów z nowymi osobami.

Obowiązki
• obsługa klientów na recepcji klubu;
• raportowanie;
• dbanie o wizerunek firmy
• aktywna sprzedaż karnetów

Oferujemy
• pracę w nowoczesnym klubie fitness,
• możliwość podnoszenia własnych kompetencji zawodowych ze ścieżką kariery włącznie:
• atrakcyjny system wynagrodzenia – stawka godzinowa plus premia za sprzedaż treningów personalnych,
• bezpłatna możliwość korzystania z siłowni, sali do sztuk walk i zajęć fitness

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem (aplikacje bez zdjęcia nie będą uwzględniane) na adres d.pendel@azs.umcs.pl

luty 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728