Dzienne archiwum: 6 czerwca 2018

Plastic Omnium jest niezależną, innowacyjną firmą działającą na kluczowych światowych rynkach, która kontynuując strategię rozwoju, ugruntowuje swoją pozycję, jako światowego lidera branży AUTOMOTIVE w produkcji komponentów i modułów nadwozia oraz systemów paliwowych i systemów kontroli emisji spalin.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu jako Elektromechanik Działu Technicznego.

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska
• Prace elektromechaniczno-montażowe przy produkcji maszyn,
• Montaż szaf elektrycznych,
• Prace przy użyciu elektronarzędzi,
• Uczestniczenie w instalowaniu nowego sprzętu,
• Zaopatrywanie stanowiska roboczego w potrzebne części,
• Analizowanie defektów oprzyrządowania, ich przyczyn oraz proponowania ulepszeń.

Wymagania
• Znajomość schematów (dokumentacji) elektrycznej,
• Ogólna wiedza elektryczna,
• Uprawnienia SEP do 1kV,
• Duże zdolności i motywacja do szybkiego uczenia się,
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji
• Duży zakres samodzielności i możliwość realizacji własnych pomysłów
• Dobrą atmosferę w pracy w firmie zorientowanej na pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.lublin@plasticomnium.com

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu jako Frezer/Mechanik Działu Technicznego.

Opis stanowiska:
• Prace na obrabiarkach do metali (tokarki i frezarki konwencjonalne oraz wiertarki stołowe) oraz z wykorzystaniem narzędzi ręcznych,
• Wykonywanie prac ślusarsko-montażowych.

Wymagania:
• Umiejętność bardzo dobrej obsługi szlifierki, tokarki oraz frezarki,
• Wykształcenie minimum zawodowe,
• Zdolności manualne,
• Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność współpracy.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• Duży zakres samodzielności i możliwość realizacji własnych pomysłów,
• Dobrą atmosferę w pracy w firmie zorientowanej na pracownika.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 9

Tytuł oferty pracy: Serwisant Urządzeń Stacji Paliw

Nazwa kanału z ofertami pracy: Praca lubelskie, – oferty pracy z Pracuj.pl