Firma PPH Krystian producent maszyn dla przemysłu papierniczego poszukuje pracownika na stanowisko:

Sprzedawca maszyn

Zakres obowiązków:
sprzedaż maszyn i części produkowanych przez PPH Krystian
tworzenie ofert handlowych
obsługa klientów firmy z zachowaniem obowiązujących standardów
realizowanie planów sprzedaży
Wymagania:
doświadczenie w zawodzie min.2 lata
wykształcenie wyższe
znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
Oferujemy
zatrudnienie na pełny etat
możliwość dokształcania i szkoleń
praca w miłej atmosferze

Dane kontaktowe:
PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz
20-418 Lublin, ul. Nowy Świat 42, tel 81 744 32 21, mail: info@krystian.us
Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 30.04.2018 r.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych”

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930