Firma PPH Krystian producent maszyn dla przemysłu papierniczego poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz

Zakres obowiązków
spawanie elementów metalowych metodą MIG/MAG i TIG
wykonywanie podzespołów w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną
przygotowywanie elementów do spawania
praca w trybie jednozmianowym
przygotowanie i organizacja stanowiska pracy z zachowaniem standardów i bezpiecznego wykonywania poleconych zadań
Wymagania
umiejętność spawania metodą MIG/MAG – uprawnienia
umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz narzędziami ślusarskimi
umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz traserskimi
znajomość rysunku technicznego
zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz dbałość o czystość na stanowisku pracy
doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność pracy w zespole
komunikatywność, zaradność, dyspozycyjność
Oferujemy
zatrudnienie na pełny etat
możliwość dokształcania i szkoleń
pracę w miłej atmosferze

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny ) wraz z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesłać na adres: info@krystian.us do dnia 31.03.2018 r.

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930