konstrukcje drewniane

Firma SAWE jest zakładem nowoczesnych prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Więcej o nas: www.sawe.pl

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: dbamy o rozwój naszych pracowników, dajemy im samodzielność w działaniu i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy ich zaangażowanie i dzielimy się wypracowanymi zyskami.

W związku z rozwojem firmy do naszego biura w Lublinie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Siedziba Firmy: 36-047 Niechobrz 923
Siedziba oddziału Firmy: Lublin
Region pracy: województwo lubelskie i województwa ościenne

Opis stanowiska:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych
• Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z biurami projektowymi, firmami wykonawczymi
• Pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
• Sporządzanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
• Czynny udział w targach budowlanych i konferencjach branżowych
• Raportowanie działań handlowych

Oferujemy:
• Pracę w profesjonalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji
• Umowę o pracę (na pełen etat lub na ½ etatu, według woli pracownika)
• Dużą samodzielność w działaniu
• Elastyczny czas pracy
• Samochód i telefon służbowy
• Bazę klientów
• Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Oczekujemy (są to wymagania niezbędne):
• Znajomości konstrukcji budowlanych (drewnianych)
• Znajomości branży budowlanej (wynikającej z wykształcenia lub doświadczenia)
• Umiejętności czytania projektów budowlanych
• Czynnego prawa jazdy kat. B
• Komunikatywności, otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych
• Zaangażowania
• Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacjasawe@gmail.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930