monter lubelskie lublin

LCM Sp z o.o. Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się montażem stalowych regałów magazynowych wysokiego składowania. Działamy w całej Polsce i Europie. Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko:

MONTER REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH
Obowiązki:
• Montaż regałów wysokiego składowania z gotowych elementów stalowych, w halach magazynowych
• Praca w zespołach sześcioosobowych, na wyjeździe
• Praca na wysokości
Oczekiwania:
• sprawne posługiwanie się podstawowymi narzędziami monterskimi
• dobra organizacja pracy
• dokładność, samodzielność
• precyzja działania, skoncentrowanie na poszczególnych czynnościach montażowych
• zdyscyplinowanie, brak nałogów, wysoka motywacja do pracy

• Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych i podnośników nożycowych, prawo jazdy, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• Zatrudnienie bez pośredników,
• Umowę o pracę (po okresie próbnym)
• Dojazd i zakwaterowanie w miejscu montażu
• Komplet ubrań roboczych
• Możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
• Dobrą atmosferę w pracy 

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres praca@lcm.eu
lub kontakt telefoniczny: 666 883 241

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930