praktyka

Praktyki na Międzynarodowym Festiwalu!

Szukamy osób które chcą swoją przyszłość związać z szeroko rozumianym rynkiem festiwalowym, marketingowym. Jeśli szukasz prawdziwych praktyk, gdzie możesz się czegoś konkretnego nauczyć zapraszamy do nas.

Czekają Cię następujące wyzwania z określonych obszarów które wybierzesz:

– opieka nad zespołami obcojęzycznymi
– obsługa biura festiwalowego – prace organizacyjne i biurowe przed i w trakcie festiwalu
– wykonanie scenografii oraz materiałów reklamowych związanych z festiwalem
– promocja zewnętrzna festiwalu (Twoje pomysły i ich realizacja, oraz plakatowanie, facebook i inne media społecznościowe, media tradycyjne)
– opieka nad klubem festiwalowym
– pomoc bieżąca w trakcie festiwalu- czyli wszystko co może się zdarzyć a czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć

U nas nie będziesz musiał/musiała:

– kserować dokumentów
– sortować starych papierów
– podpierać ścian
– parzyć kawy:-)

Oferujemy:
– realne doświadczenia zawodowe zdobyte w ramach międzynarodowego festiwalu
– wpis do książeczki praktyk, lub certyfikat potwierdzający odbycie praktyki
– karnet wstępu na wszystkie koncerty festiwalowe
– dużo satysfakcji i miła atmosferę

Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu ze mną – mailem mikolajki20@gmail.com
W temacie proszę koniecznie wpisać „wolontariusz MF”, natomiast w treści maila imię, nazwisko, telefon, oraz obszar w którym chciałbyś/chciałabyś się zaangażować.

EUROLIDER od 12 lat zarządza projektami z zakresu rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w funduszach europejskich i pożyczkach unijnych, zajmując się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym w zakresie pozyskiwania, koordynacji oraz rozliczania dotacji unijnych.

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów na stanowisko Doradca Klienta:
umiejętności interpersonalne w zakresie prezentacji;
proaktywne nastawienie do realizowanych celów;
umiejętności negocjacyjne;
pozytywne nastawienie, energia i chęć do pracy

Zakres zadań:
Pozyskiwanie nowych kontaktów;
Tworzenie dedykowanych baz danych;
Selekcja spersonalizowanych kontaktów;
Analiza rynku

Oferowane warunki:
elastyczne godziny pracy;
stałe wynagrodzenie;
niezbędne narzędzia pracy;
przyjazna atmosfera;
niezbędne szkolenie

CV prosimy wysyłać na adres : pisarek@eurolider.pl
Termin składania aplikacji 15.05.2016r.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).”

Tytuł oferty pracy: Spedycja Międzynarodowa (praktyka)

Nazwa kanału z ofertami pracy: Cała Polska – Oferty pracy w Praca.Gratka.pl

Łącze do oferty pracy: http://praca.gratka.pl/pracownik/szukaj/tresc/spedycja_miedzynarodowa_praktyka-1477978.html?utm_source=praca.gratka.pl&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

Opis kanału oferty pracy: Praca w Gratka.pl

Tytuł oferty pracy: Specjalista ds. logistyki (praktyka)

Łącze do oferty pracy: http://praca.gratka.pl/pracownik/szukaj/tresc/specjalista_ds_logistyki_praktyka-1477976.html?utm_source=praca.gratka.pl&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031