sz

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w markecie budowlanym.

Szczegóły:
Miejsce pracy: Lublin
Umowa: Umowa Zlecenie

Czas pracy:
– Codziennie serwis w różnych marketach budowlanych;
Stawka: 40 zł brutto/wizyta

Obowiązki:
– Wyłożenie towaru po dostawie,
– Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
– Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
– Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
– Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania:
Status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Merchandiser Lublin

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930